1/2

 
הריביירה השוויצרית נכי צה"ל
  לאוקטובר עד   לאוקטובר | 8 ימים | חצי פנסיון  

מסלול הטיול | מחיר | תנאי תשלום וביטול | לתשומת לבך | תקנון

מסלול הטיול

 

 

יום 1 : מפגש קבוצה בנתב"ג וטיסה לציריך. לאחר הנחיתה ניסע לבית קיט נגיש בעיירה וילאר.כל הוילה נגישה לכסאות גלגלים כולל מקלחות פתוחות לכניסה עם כיסא הגלגלים.

 

יום טיול 2: לאחר ארוחת הבוקר נצא לתחנת הרכבת בעיר מוטרקס שעל אגם ז'נבה.נעלה לקרונות פנורמה ונסע ברכבת בדרך נופית מדהימה עד העיירה גשטד.נצא לטיול טבע נגיש בגשטד ונחזור לוילאר בדרך נופית מדהימה. יום שכולו חוויה בלתי נשכחת לאוהבי טבע. 
אגמים ומפלים מכל עבר ואוויר הרים צלול ונקי. בשעת לילה מאוחרת נחזור לבית הקיט.

 

יום טיול 3: לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכפר מיניאטורות של רכבות קיטור קטנות עם בתים מניאטורים של כפר שווצרי אוטנטי כולל נסיעה על הרכבת המניאטורית ברחבי הכפר.משם נמשיך לטרסות הגפנים של חבל לאבו.שורות של גפנים בכפרים ציוריים שנופלים לתוך אגם ז'נבה.נמשיך לביקור בעיר ז'נבה ונצפה בסילון המים המפורסם על האגם ובשעון העשוי מפרחים.בשעות הערב המאוחרות נחזור לבית הקיט בוילאר. 

יום טיול 4: לאחר ארוחת הבוקר נסע לעיירה גרוייר .נבקר במפעל לייצור גבינות ולאחר מכן ניסע לביקור בגנים של המצודה שמהם נשקף נוף מדהים של הרי האלפים בצד הצרפתי של שוויץ.נמשיך בנסיעה לעבר רכבת הרים שתעלה אותנו לתחנת רכבל.הרכבל יקח אותנו להר שמעל העיירה ומשם יש נוף מדהים על כל הסביבה.נרד מההר ונחזור לבית הקיט שלנו בעיירה וילאר.

 

יום טיול 5: לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול לעיירה גרימיץ עיירה מדהימה עם בתי עץ מיוחדים שנבנו לפני מאות שנים.משם נמשיך לעבר העיירה לוקרבאד שם נצא להליכה בטבע על גבי גשרים נגישים.נראה את נפלאות הטבע ונכנס למרחצאות חמים בעיירה הטבולים בנוף הרים מהמם.לעת ערב נחזור לבית הקיט שלנו בעיירה וילאר

יום טיול 6: יום טיול בעיירה וילאר עם פעילות אקסטרים שכוללת ירידה מההר באופניים נגישות למי שמסוגל ומי שלא מסוגל אז באופניים הנהוגות ע"י מדריך מקומי.למעוניינים בצניחה נגישה יש אפשרות בתשלום נוסף לצנוח מההר לעמק.קבלת שבת וערב חברתי בבית הקיט

 

יום טיול 7 :היום ניסע להר המונבלאן (ההר הלבן)נעלה ברכבל מסתובב את כל הדרך מהצד האיטלקי לצד הצרפתי.נבקר על ההר ונתרשם מעוצמות הטבע ומההר המשונן.יום שכולו נופים על פסגת העולם וישיבה לקפה עם בורא עולם

 

יום טיול 8: היום נצא לעבר העיר ברן בדרכנו חזרה לשדה התעופה.נעצור בעיר המהממת לסיור ברחובותיה המדהימים ובשוק המקומי .משם נסיעה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

 

 
 

מחיר

מחיר הטיול: 


המחיר כולל:  

 • טיסות סדירות בחברת אל על

 • תחבורה בואן מיוחד המתאים לנכים

 • לינה 7 לילות בבית קייט נגיש. ארוחת יבושלו במטבח הבית.

 • כלכלה – 7 ארוחות בוקר  ו 7 ארוחות ערב כשרות ומלאות

 • סיורים וביקורים על פי המסלול

 • מלווה קבוצה מקצועי הבקיא במסלול ומנוסה בטיפול ובליווי נכים


המחיר אינו כולל:

בדיקות קורונה בארץ ובשוויץ לפני החזרה (50 יורו בצרפת ועוד 80 שח בארץ)
ביטוח מכל סוג שהוא,טיפ למדריך (3 יורו ליום), הוצאות אישיות כגון טלפונים, שתיה בעת הארוחות, כביסה וכד'.

תנאי תשלום וביטול

ניתן לשלם עבור הטיול עד 10 תשלומים.

500 יורו ישולמו במזומן עם ההרשמה, היתרה (עד 9 תשלומים ) בתשלומים חודשיים שיקליים , שווים ורצופים בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט בלבד).

 

 

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 90 ימי עבודה לפני הטיול –500 יורו לאדם.
מ-90 ימי עבודה ועד הטיול דמי ביטול מלאים. (מכוסים בדמי הביטוח שבאחריות הנוסע).

 

הערה חשובה!

על מנת למנוע מצב של אובדן התשלום במקרה של אשפוז או כל מקרה קיצוני אחר, יש לעשות ביטוח נסיעות מיד בהזמנת הטיול והתשלום ולבדוק בפוליסה את תוקפו של סעיף ביטול נסיעה.

תביעות בנושא ביטול יופנו אך ורק לחברת הביטוח.

 

לתשומת לבך

 • חובה לבצע ביטוח בריאות מקיף המתאים לכל ימי השהות בחו"ל.

 • 10 מיטות בבית הקיט כל המקלחות נגישות.

 • ארוחת הבוקר והערב יבושלו במטבח ונאכל יחד בסלון הבית

 • נזקים וביטוח
  אין "טיולי גשר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי.

  "טיולי גשר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם.

תקנון

 

לחצו למעבר לתקנון החברה