1/4

 שייט פאר ברצלונה איטליה- 2020

3 לספטמבר עד 14 לספטמבר | 12 ימים | חצי פנסיון

   2,200 יורו

מסלול הטיול

 

יום חמישי: ת"א - ברצלונה

טיסה מת"א לברצלונה, עם ההגעה סיור פנורמי בברצלונה להיכרות ראשונה עם העיר. נמשיך לבית מלון דירות מותאם ומונגש ברמת 4 כוכבים.


יום שישי: ברצלונה 

את היום נקדיש לברצלונה, נראה את כנסיית המשפחה הקדושה (הסגרדה פמיליה) יצירתו המפורסמת של אנטוניו גאודי. ניסע לאורך הפסאו דה גרסיה – הרחוב המרשים בעיר. נרד בפלאסה קטלוניה – מרכזה של ברצלונה ונסייר ברגל ברובע הגוטי, נראה את הקתדרלה, נטייל במדרחוב המפורסם הרמבלס ונקנח בשוק הנפלא - הבוקריה. נחזור למלון לקבלת שבת ולינה

 

יום שבת :ברצלונה - מונסראט 

נצא מברצלונה לעבר המונטסראט – תופעת טבע מיוחדת במינה שעל פסגתה שוכנת המדונה השחומה – הקדושה הפטרונה של קטלוניה כולה. צוקי סלעים מיוחדים ילוו אותנו בדרכנו למרומי ההר ובירידה ממנו. נמשיך לעבר טוסה דה מאר – המפרץ היפה והרומנטי ביותר במפרצי הקוסטה בראבה. מקום לו קרא מארק שאגל "גן העדן הכחול".

חזרה למלון ללינה.

 

יום ראשון: ברצלונה - עלייה לספינה

המשך סיורים וביקורים בברצלונה, נבקר בפורטו אולימפיקו – המרינה שנבנתה להנאת באי האולימפיאדה ב-1992, נמשיך לעבר גבעת היהודים לתצפית מדהימה על העיר וביקור באיצטדיון האולימפי.בשעות הצהריים נגיע לנמל ונעלה לספינת הפאר

 

יום שני: יום של כיף על הים

יום חופשי בו נוכל ליהנות ממתקני האנייה השונים, כמו הבריכה, הספא, הקזינו ומגוון המסעדות

 

יום שלישי:נאפולי

 יום רביעי:רומא במיטבה 

נרד מהאוניה לסיור ברומא נראה את פסל משה של מיכאלאנג'לו, נראה את הקולוסאום המפורסם בעולם, נראה את שרידי הפורום הרומי ונצפה בשער טיטוס. נראה את פיאצה וונציה המרשימה אשר בחזיתה מוצב המונומנט לזכר ויטוריו עמנואל  נמשיך לבית הכנסת המפואר של העיר ונסייר בוותיקן בסוף היום נחזור לספינה להמשך כיף ותענוגות  

 יום חמישי:פירנצה היפה

 לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בפירנצה הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם. נראה את מגדל הפעמונים של ג'יוטו, בית הטבילה עם שערי גן עדן והדאומו, נבקר בפיאצה דה לה סיניוריה כמובן שלא נוותר על ביקור בבית הכנסת המפואר ונחזור לספינה להמשך הופעות ותענוגות

 

 יום שישי:צרפת קאן (הירידה לחוף בסירות קטנות תלוי מזג אוויר)

 

 יום שבת:פאלמה דה מיורקה 

יום ראשון:ברצלונה וטיסה חזרה לת"א

המשך סיורים וביקורים בברצלונה, נבקר בפורטו אולימפיקו – המרינה שנבנתה להנאת באי

האולימפיאדה ב-1992, נמשיך לעבר גבעת היהודים לתצפית מדהימה על העיר וביקור באיצטדיון האולימפי. נבקר בפואבלו אספניול – כפר ספרדי לדוגמה שנבנה לתערוכה בינלאומית גדולה בשנת 1929, נסיים את היום במופע פלמנקו סוער במועדון כרמן.

סידורים אחרונים וקניות בברצלונה וטיסת צהריים לת"א

 

 

מחיר

מחיר הטיול: 2200 יורו. הנחה של 100 יורו לנרשמים עד סוף חודש מרץ.


המחיר כולל:  

 • טיסות סדירות בחברת אל על

 • תחבורה באוטובוס  מיוחד המתאים לנכים

 • לינה 7 לילות בדירות מותאמות ומונגשות בצורה מלאה בברצלונה.

 • כלכלה – 6 ארוחות בוקר  ו 7 ארוחות ערב במסעדה

 • סיורים וביקורים על פי המסלול

 • מלווה קבוצה מקצועי הבקיא במסלול ומנוסה בטיפול ובליווי נכים


המחיר אינו כולל:
ביטוח מכל סוג שהוא, הוצאות אישיות כגון טלפונים, שתיה בעת הארוחות, כביסה וכד', כל מה שלא נכלל תחת הכותרת המחיר כולל.

 

תנאי תשלום וביטול

ניתן לשלם עבור הטיול עד 10 תשלומים.

500 יורו ישולמו במזומן עם ההרשמה, היתרה (עד 9 תשלומים ) בתשלומים חודשיים שיקליים , שווים ורצופים בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט בלבד).

 

 

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 30 ימי עבודה לפני הטיול –500 יורו לאדם.
מ-30 ימי עבודה ועד הטיול דמי ביטול מלאים. (מכוסים בדמי הביטוח שבאחריות הנוסע).

 

הערה חשובה!

על מנת למנוע מצב של אובדן התשלום במקרה של אשפוז או כל מקרה קיצוני אחר, יש לעשות ביטוח נסיעות מיד בהזמנת הטיול והתשלום ולבדוק בפוליסה את תוקפו של סעיף ביטול נסיעה.

תביעות בנושא ביטול יופנו אך ורק לחברת הביטוח, וכמו כן חובה לבטח את עצמכם בביטוח בריאות לכל ימי הטיול.

 

לתשומת לבך

 • מלון דירות  מותאם באופן מוחלט - מנוף אחד לטובת הקבוצה כל ימי הטיול.

 • המלון במרכז העיר ברצלונה

 • מטבחים מאובזרים בכיריים ומקררים גדולים בכל דירה לשימושכם האישי.

 • נקיון יומי והחלפת מצעים יומית

 • נזקים וביטוח
  אין "טיולי גשר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי.

  "טיולי גשר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם.

תקנון

 

לחצו למעבר לתקנון החברה

חתימה על הצהרת בריאות
גשר טיולי נכים

053-7250508

רחוב בן יהודה 32, תל אביב

ברוך פישהיימר