לוקחים אותך לפסגה

"I HAVEN'T BEEN EVERY-

WHERE

BUT IT'S ON

MY LIST."

אודות גשר טיולי נכים

גשר UcanTourIt אשר הינה חלק מחברת גשר, הוקמה במטרה לספק לנכים בכסאות גלגלים את האפשרות לצאת לחו"ל בטיולים מאורגנים, לתייר, לטייל ולראות את העולם יחד בראש שקט וללא דאגות לגבי נגישות במלונות, בתחבורה ובאתרי התיירות. בראש גשר UcanTourIt עומדים ברוך ואיילת פישהיימר הורים ל-4 ילדים, ברוך מדריך טיולים ישראלי מנוסה, שהוביל שורה ארוכה של טיולי נכים מאורגנים ופרטיים במהלך 14 השנים האחרונות,ואשתו איילת שעומדת בראש מערך אופרציית הטיולים 

 

ברוךואיילת פישהיימר עוסקים בתחום הטיולים המאורגנים לנכים מזה 20 שנים. הם החלו כמלווים של נכה שוחר טיולים, רכשו חברים רבים על כסאות גלגלים ולבקשתם החלו לארגן טיולים ברחבי העולם. פעילות זו שנעשתה שנים רבות בהתנדבות, התמסדה לפני כ-10 שנים לאחר שהביקוש לשירותי ההדרכה שלהם גדל באופן ניכר. לצד הפעילות העסקית, ממשיכים ברוך ואיילת פישהיימר בפעילות התנדבותית בתוך הקהילה למען ציבור הנכים. במסגרת פעילותם ההתנדבותית, הם מארגנים טיולים מכספי תרומות לילדים בעלי צרכים מיוחדים, יוזמים ומקיימים פעילויות תרבות שונות וארוחות חג גדולות לקבוצות של נכים בודדים.

 

הרוח שלנו
פעילותה של גשר UcanTourIt נעשית עם הרבה נשמה, אהבה ושמחה. מתן שירות איכותי למטיילים נכים, חלקם בעלי נכות קשה, דורש ידע ומקצועיות, רגישות אנושית והרבה אמפתיה. אנו עושים עבודה מהלב, ונהנים עם כל הלב לקחת חלק בריגושים ובחדוות ההנאה של מטיילים, שעבור חלקם, הטיול איתנו הוא בגדר חווית חיים. אנו עושים הכל כדי שהמוגבלות הפיזית לא תמנע את ההשתתפות בכל חלק ממסלול הטיול, גם כאשר הדבר מצריך לוגיסטיקה מסובכת ופתרונות טכניים מורכבים. החוויה שלכם היא ההנאה שלנו.

 

איך זה מתבצע?
לאחר הזמנת מקום בטיול מאורגן של גשר UcanTourIt נפגשת כל הקבוצה בנתב"ג ויוצאת לדרך. גשר UcanTourIt מספקת את כל שירותי הקרקע, כולל הדרכה צמודה, הסעות, בתי מלון, ארוחות וכד' על פי המפורט בחבילת הטיול. נכים שזקוקים לליווי צמוד יצטרכו להגיע עם המלווה. נכים שמתנהלים באופן עצמאי, צריכים לקחת בחשבון שיהיה עליהם להתארגן ולהסתדר בעצמם בחדר המלון ובמהלך ימי הטיול, במעבר ממקום למקום על כיסא הגלגלים או הסקוטר ובמהלך הפעילויות השונות.

 

מה המיוחד בטיולי UcanTourIt?
האתגר שלנו הוא להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי עבור נכים בכיסאות גלגלים שחוששים לצאת לחו"ל ומוותרים על חופשה מעבר לים. מסלולי הטיול שאנו בוחרים מבטיחים נגישות מלאה , חוויה, ריגושים ופעילות מגוונת.
ימי הטיול שלנו הם ימים מלאים וגדושים בחוויות, בדומה לאלה של תייר שאינו מוגבל מבחינה פיזית.

אנו עושים כל שביכולתינו כדי להבטיח הנאה מהטיול ולטפל באופן מיידי בבעיות שעלולות להתפתח במהלך הדרך כגון: תקלות טכניות, בעיות בריאות ומצבים רגשיים. הגישה שלנו היא מקצועית ואנושית, המשלבת מעשיות לצד הבנה ותמיכה. אנחנו באים ממקום של אמפתיה מלאה לצרכים ולמצוקות ופועלים כדי לשלב את כל המטיילים איתנו בכל הפעילויות, להכיר אנשים חדשים ולעשות חברים לכל החיים.

Susan Sontag

רוצים לשמוע עוד?

חייגו 053-7250508

"לא ביקרתי

בכל מקום

אבל זה

ברשימה שלי"

סוזן סונטג