שאלות ותשובות

האם גשר UcanTourIt מספקת מלווים צמודים למטיילים?
אנו יכולים לסייע לכל נכה שירצה בכך למצוא מתוך מאגר המלווים שלנו מלווה בהיתנדבות. המלווה לא עובד בחברת גשר ואין לו שום קשר לחברת גשר וההתקשרות תעשה בין המטייל למלווה באופן ישיר ללא התערבות של חברת גשר. המטייל צריך לבדוק את המלווה ולהתחייב במסמך חתום שהוא לוקח את המלווה מרצונו וההתקשרות לליווי היא אך ורק בינו לבין המלווה ללא שום תלות וקשר לחברת גשר. המלווה מצטרף כמתנדב, ללא שכר על הליווי, אך עלות הנסיעה במלואה תשולם ע"י הנוסע שהזמין את שירותיו. בדרך כלל מטיילים מגיעים לטיול עם מלווה צמוד שהם מכירים (קרוב משפחה, חבר או מטפל).

 

מה קורה אם כיסא הגלגלים מתקלקל באמצע הטיול?
זה קרה בלא מעט טיולים. אנו מטפלים בכיסא על מנת להשמיש אותו, גם אם משמעות הדבר היא עיכוב בפעילות. הצוות של גשר UcanTourIt מנוסה במתן פתרון לתקלות טכניות/ מכניות בכסאות הגלגלים, ומפעיל אנשי מקצוע שונים במקרה הצורך על מנת להחזיר את הכיסא לפעולה במהירות האפשרית ולאפשר לכל הקבוצה להמשיך במסלול המתוכנן. במקרה של תקלה מורכבת, יצטרך הנכה לעבור לכיסא ידני עד לפתרונה. עלות תיקון הכסא תחול על המטייל בלבד.

 

מה קורה כאשר אחד המשתתפים בטיול מבקש שלא להשתתף באחת מהפעילויות המאורגנות?זכותו של כל מטייל להימנע מלהשתתף בפעילות (אך ללא החזר כספי). במידה ומטייל החליט בתחילת היום לוותר על יום הפעילות כולו נשתדל לייעץ לו כיצד להעביר את הזמן באזור בית המלון.

 

מה לגבי ביטוח רפואי?

חובה על כל נוסע לבטח את עצמו ועל חשבונו, בביטוח נסיעות ובריאות מקיף ומתאים, אשר כולל ביטוח רפואי התואם את מצבו הרפואי של הנוסע, ביטוח מטען וביטוח במקרה של ביטול הנסיעה, יש לדאוג ולוודא כי ביטוח הנסיעות והבריאות כולל את יום היציאה מהבית ואת יום ההגעה לבית. אין לחברת גשר UcanTourIt כל אחריות לגבי מצב בריאותו של המטייל והוא יוצא על אחריותו בלבד.

 

כמה אנשים יוצאים מטעם גשר UcanTourIt בכל טיול?

לכל טיול יש מספר מוגבל של מקומות בהתאם למסלול הטיול ולמדינות שבהן הוא עובר. אנו מעדיפים לקיים טיולים לקבוצות קטנות ובינוניות המונות לא יותר מ- 12 נכים בכל קבוצה. במידע המתפרסם על כל טיול אנו נפרט מה מספר האנשים המקסימלי שיכול להשתתף בו.

 

מה קורה כאשר מטייל נזקק לאישפוז בבית חולים מקומי?

אנו נדאג להעבירו לביה"ח הקרוב לטיפול רפואי. המטייל יישאר עם המלווה שלו בביה"ח ואנו נשמור איתו על קשר טלפוני רצוף על מנת להתעדכן במצבו. מטייל שאושפז במהלך הטיול יזכה מאיתנו לכל סיוע אפשרי תוך כדי המשך סדיר של תוכנית הטיול לטובת שאר המטיילים. על מנת להדגיש, אין חברת גשר אחראית על מצב בריאותו של המטייל וכל מי שיוצא לטיול עושה זאת על אחריותו בכל הנוגע למצב בריאותו.

 

האם אתם מוציאים קבוצות הומוגניות מבחינת גיל, מידת הנכות וכד'?

הטיולים פתוחים לכל נכה באשר הוא, ללא הגבלת גיל ומצב. אנו מקיימים גם טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות ועבור ארגונים שעוסקים בפעילות חברתית, תרבותית וקהילתית לנכים.

 

האם יש אפשרות להשכיר כסאות גלגלים ממונעים?

בחלק מהיעדים ישנה אפשרות של השכרת כסאות גלגלים ממונעים וקולנועיות. חברת גשר אינה מוסמכת לקבוע מי יכול או רשאי מבחינת המסוגלות להשתמש בכלים אלו לצורך התניידות. מאחר שכך הם פני הדברים, חברת גשר תיתן ללקוחותיה פרטים על החברות שמשכירות את כסאות הגלגליםוהקולנועיות אך ההשכרה תעשה ע"י המטיילים באופן ישיר כך שהתשלום והקבלה יהיו על שמם. כל האחריות על כסאות הגלגלים והקולנועיות כולל היכולת להשתמש בהם הם על אחריותו של המטייל, והמטייל צריך לבדוק את כשירותו להשתמש בכלים אלו.

 

מרגישים שלא קיבלתם מענה לשאלתכם?

צרו קשר באמצעות מילוי הטופס או חייגו אלינו ונשמח לענות כל על שאלה!