1/5

ברצלונה - 2020

19  לאפריל עד 26 לאפריל | 7 ימים | חצי פנסיון

   2,200 יורו

מסלול הטיול

 

יום ראשון: טיסה מת"א לברצלונה, עם ההגעה סיור פנורמי בברצלונה להיכרות ראשונה עם העיר. נמשיך לבית מלון דירות מותאם ומונגש ברמת 4 כוכבים.

 

יום שני: המשך סיורים וביקורים בברצלונה, נבקר בפורטו אולימפיקו – המרינה שנבנתה להנאת באי האולימפיאדה ב-1992, נמשיך לעבר גבעת היהודים לתצפית מדהימה על העיר וביקור באיצטדיון האולימפי. נבקר בפואבלו אספניול – כפר ספרדי לדוגמה שנבנה לתערוכה בינלאומית גדולה בשנת 1929, נסיים את היום במופע פלמנקו סוער במועדון כרמן.

 

יום שלישי: את היום נתחיל באגם בניולס – האגם הטבעי הגדול ביותר בקטלוניה, נמשיך לעבר בסאלו – כפר ציורי שהזמן עמד בו מלכת, נחצה את הגשר העתיק ונטייל בסמטאות הכפר.

 

יום רביעי: נצא לחירונה עיר מושבו של הרמב"ן ומרכז קבלי חשוב של יהודי ספרד, נטייל בסמטאות העיר בעלת המורשת היהודית, נראה את הקתדרלה הגדולה, נטייל ברחובות שהיו בעבר הרובע היהודי של העיר. בה נמצא המוזיאון היהודי על שרידי המרכז הקהילתי האחרון של היהודים לפני גירוש ספרד. נמשיך לעבר פיגראס – עיר הולדתו של סלבאדור דאלי בה נמצא המוזיאון התיאטרלי של אמן אקסטרווגנטי זה – חוויה מיוחדת. נהנה ממיטב עבודותיו של האמן.

 

יום חמישי: נצא מברצלונה לעבר המונטסראט – תופעת טבע מיוחדת במינה שעל פסגתה שוכנת המדונה השחומה – הקדושה הפטרונה של קטלוניה כולה. צוקי סלעים מיוחדים ילוו אותנו בדרכנו למרומי ההר ובירידה ממנו. נמשיך לעבר טוסה דה מאר – המפרץ היפה והרומנטי ביותר במפרצי הקוסטה בראבה. מקום לו קרא מארק שאגל "גן העדן הכחול".

 

יום שישי: היום נבקר בפארק הסיוטדלה שנבנה על שרידי המצודה בו מבנים יפים אגם ומזרקות, נראה את בניין הפרלמנט הקטלוני. נמשיך לכיכר קולומבוס בה נמצא עמוד קולומבוס המצביע למזרח נבקר בנמל הישן של ברצלונה אזור קניות ובילוי פופולרי בעיר. נמשיך לביקור במגרש הכדורגל המפואר קמפ נואו, ולאחריו נסע לפארק גואל לצפות בעבודתו המיוחדת ורבת הדמיון של האומן הנפלא אנטוניו גאודי. עם רדת החשיכה נראה את הכיכרות והמונומנטים הנהדרים של העיר המוארת להפליא, ונסיים בפלאסה אספניה ומזרקותיה הנפלאות.

 

יום שבת: את היום נקדיש לברצלונה, נראה את כנסיית המשפחה הקדושה (הסגרדה פמיליה) יצירתו המפורסמת של אנטוניו גאודי. ניסע לאורך הפסאו דה גרסיה – הרחוב המרשים בעיר. נרד בפלאסה קטלוניה – מרכזה של ברצלונה ונסייר ברגל ברובע הגוטי, נראה את הקתדרלה, נטייל במדרחוב המפורסם הרמבלס ונקנח בשוק הנפלא - הבוקריה. נבקר בהיכל המוסיקה הקטאלנית – פאר היצירה של הארכיטקט מונטאנר.

 

יום ראשון: סידורים אחרונים וקניות בברצלונה וטיסת צהריים לת"א .

 

 

מחיר

מחיר הטיול: 2200 יורו. הנחה של 100 יורו לנרשמים עד סוף חודש מרץ.


המחיר כולל:  

 • טיסות סדירות בחברת אל על

 • תחבורה באוטובוס  מיוחד המתאים לנכים

 • לינה 7 לילות בדירות מותאמות ומונגשות בצורה מלאה בברצלונה.

 • כלכלה – 6 ארוחות בוקר  ו 7 ארוחות ערב במסעדה

 • סיורים וביקורים על פי המסלול

 • מלווה קבוצה מקצועי הבקיא במסלול ומנוסה בטיפול ובליווי נכים


המחיר אינו כולל:
ביטוח מכל סוג שהוא, הוצאות אישיות כגון טלפונים, שתיה בעת הארוחות, כביסה וכד', כל מה שלא נכלל תחת הכותרת המחיר כולל.

 

תנאי תשלום וביטול

ניתן לשלם עבור הטיול עד 10 תשלומים.

500 יורו ישולמו במזומן עם ההרשמה, היתרה (עד 9 תשלומים ) בתשלומים חודשיים שיקליים , שווים ורצופים בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט בלבד).

 

 

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 30 ימי עבודה לפני הטיול –500 יורו לאדם.
מ-30 ימי עבודה ועד הטיול דמי ביטול מלאים. (מכוסים בדמי הביטוח שבאחריות הנוסע).

 

הערה חשובה!

על מנת למנוע מצב של אובדן התשלום במקרה של אשפוז או כל מקרה קיצוני אחר, יש לעשות ביטוח נסיעות מיד בהזמנת הטיול והתשלום ולבדוק בפוליסה את תוקפו של סעיף ביטול נסיעה.

תביעות בנושא ביטול יופנו אך ורק לחברת הביטוח, וכמו כן חובה לבטח את עצמכם בביטוח בריאות לכל ימי הטיול.

 

לתשומת לבך

 • מלון דירות  מותאם באופן מוחלט - מנוף אחד לטובת הקבוצה כל ימי הטיול.

 • המלון במרכז העיר ברצלונה

 • מטבחים מאובזרים בכיריים ומקררים גדולים בכל דירה לשימושכם האישי.

 • נקיון יומי והחלפת מצעים יומית

 • נזקים וביטוח
  אין "טיולי גשר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי.

  "טיולי גשר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם.

תקנון

 

לחצו למעבר לתקנון החברה

חתימה על הצהרת בריאות