1/3

איטליה רומא וטוסקנה-

17 למאי עד 25 למאי -     | 9 ימים | חצי פנסיון  

     2890 יורו

מסלול הטיול

 

 

יום ראשון: תל אביב – רומא

 נפגש בנמל התעופה ע"ש בן-גוריון ונטוס לרומא בירת איטליה. לאחר הנחיתה ניסע לבית המלון שלנו ברומא למנוחה קצרה שלאחר הטיסה.בשעות אחר הצהריים נצא לסיור ראשוני ברומא ונחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

 

יום שני : רומא - טוסקנה

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את המלון ברומא וניסע באוטוסטרדת השמש לכיוון טוסקנה

לאחר התארגנות בחדרים ומנוחה קצרה נצא יחדיו ל"אואטלט" נגיש ובו מבחר של חנויות מותגים במחירים שפויים.נצא ליקב כולל  טעימות  ואחר כך נשוב לבית המלון לארוחת ערב

ולינת לילה

 

יום שלישי: טוסקנה - פירנצה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בפירנצה הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם. נראה את מגדל הפעמונים של ג'יוטו, בית הטבילה עם שערי גן עדן והדאומו, נבקר בפיאצה דה לה סיניוריה ובפואנטו וקיו – הגשר העתיק והיחיד שנותר שלם בעת ההפצצות במלחמת העולם השנייה. כמובן שלא נוותר על ביקור בבית הכנסת המפואר. בתום הסיור יישאר לנו זמן חופשי לקניות ולעת ערב נשוב לבית המלון לארוחת ערב ולינה.

 

יום רביעי : טוסקנה - פיזה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בפיזה המפורסמת במגדל הפעמונים הנטוי.

זהו אחד מהמגדלים המפורסמים בעולם, זאת בשל נטייתו הצידה. המתחם שבו ניצב מגדל פיזה הוכרז כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו ומדי שנה מגיעים אליו תיירים רבים. גם אנחנו נחזה במגדל המפורסם ואף נהנה מהדוכנים הרבים שלידו... אחר כך נסייר באזור ונהנה מהעיירות היפות. נשוב לבית המלון לארוחת ערב ולינה.

 

 

 

 

יום חמישי : טוסקנה -סן גמיניאנו - סיינה

היום נחוש ונתרגש מטוסקנה היפה, נטייל בינות לכרמים, נבקר בעיירת המגדלים המפורסמת סן ג'מיניאנו המשמרת עד היום את אופייה העתיק. נתרשם מהמגדלים ונלמד את סודם. נמשיך לסיינה המוקפת חומה. נראה את פיאצה דל קאמפו שהשתמרה כפי שהיתה מאז ימי הביניים . בסיומו של יום נשוב לבית המלון לארוחת ערב ולינה

 

יום שישי:   טוסקנה – רומא

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה באוטוסטראדת השמש לכיוון רומא. בדרכנו לרומא נעצור באוביטו עיר ימיי בניים מדהימה.נטייל מעט בעיר היפה ונמשיך לעבר העיר רומא.בתם הסיור נמשיך למלון ברומא לארוחת ערב ולינה.

 

שבת : רומא

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר: נראה את פסל משה של מיכאלאנג'לו, נצפה בקולוסאום המפורסם בעולם, נראה את שרידי הפורום הרומי ובאם יתאפשר נצפה בשער טיטוס. נראה את פיאצה וונציה המרשימה אשר בחזיתה מוצב המונומנט לזכר ויטוריו עמנואל. נראה את פונטנה דה טרווי מזרקת המשאלות המפורסמות   ונסייר בפיאצה נבונה ובפנתיאון הקרוב אליה.

 

יום ראשון :רומא

היום נמשיך את סיורנו בעיר המכונה "עיר הנצח". נבקר בוותיקן ונביט משתאים בתקרתה המפורסמת של הקפלה הסיסטינית, נהנה מכיכרות העיר היפות ונבקר בבית הכנסת המפואר.

  ולעת ערב ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א

 

יום שני: נחיתה בת"א לפנות בוקר

 

רבקה פיזה_edited.jpg

מחיר

 

מחיר הטיול: 2890 יורו.  


המחיר כולל:  

 • טיסות סדירות בחברת אל על

 • תחבורה באוטובוס  מיוחד המתאים לנכים

 •  ארבע לילות בטוסקנה בכפר נגיש

 • שלוש לילות במלון ברומא

 • כלכלה – 7 ארוחות בוקר - 7 ארוחות ערב

 • סיורים וביקורים על פי המסלול

 • מלווה קבוצה מקצועי הבקיא במסלול ומנוסה בטיפול ובליווי נכים


המחיר אינו כולל:
ביטוח מכל סוג שהוא,טיפים למדריך (3 יורו לאדם ליום), הוצאות אישיות כגון טלפונים, שתיה בעת הארוחות, כביסה וכד'.

 

תנאי תשלום וביטול

ניתן לשלם עבור הטיול עד 10 תשלומים.

500 יורו ישולמו במזומן עם ההרשמה, היתרה (עד 9 תשלומים ) בתשלומים חודשיים שיקליים , שווים ורצופים בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט בלבד).

 

 

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 30 ימי עבודה לפני הטיול –500 יורו לאדם.
מ-30 ימי עבודה ועד הטיול דמי ביטול מלאים. (מכוסים בדמי הביטוח שבאחריות הנוסע).

 

הערה חשובה!

על מנת למנוע מצב של אובדן התשלום במקרה של אשפוז או כל מקרה קיצוני אחר, יש לעשות ביטוח נסיעות מיד בהזמנת הטיול והתשלום ולבדוק בפוליסה את תוקפו של סעיף ביטול נסיעה.

תביעות בנושא ביטול יופנו אך ורק לחברת הביטוח.

לתשומת לבך

 
 • חובה לבצע ביטוח בריאות מקיף המתאים לכל ימי השהות בחו"ל​​

 • כל החדרים עם מקלחות פתוחות שמאפשרות כניסה עם כסא הגלגלים.

 • המלון בטוסקנה הינו כפר נופש מיוחד ונגיש.החדרים בכפר פשוטים ונוחים.

 • המלון ברומא ברמה של 4 כוכבים במרכז העיר.כל החדרים מקלחות פתוחות.

 • נזקים וביטוח
  אין "טיולי גשר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי.

  "טיולי גשר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם.

 
חתימה על הצהרת בריאות

תקנון