1/4

 

ספארי דרום אפריקה 

9  לפברואר עד 20 לפברואר   | 12 ימים | חצי פנסיון  

     2890 יורו

מסלול הטיול

 

יום ראשון: פגישה בנמל התעופה בן גוריון בשעה 18:00 וטיסה ליוהנסבורג שיוצאת בשעה 22:00. זמן טיסה ליוהנסבורג כ 9 שעות


יום שני: נחיתה ביוהנסבורג בשעות הבוקר ולאחר יציאה מהנמל העברה למלון בסמוך לנמל תעופה למנוחה שלאחר נחיתה. בשעות אחר הצהריים נצא לטיול ביוהנסבורג באתרים השונים והמעניינים של העיר.

 יום שלישי :ביקור בעיר סווטו. סוֹוֶטוֹ היא מקבץ של עיירות שחורים שהוקמו לאורך השנים בשולי העיר יוהנסבורג, דרום אפריקה. כריכוז העירוני הגדול ביותר של שחורים במדינה, נודעה בימי האפרטהייד כחממת גידול לדור מתנגדי המשטר, וכזירת התנגשויות מתמדת בין השלטון הלבן למתנגדים ומפגינים שחורים 

חזרה ללינה במלון ביוהנסבורד

 

יום רביעי : בשעות הבוקר המוקדמות נעלה על הואן הנגיש ונצא לדרכינו לכיוון פארק

קרוגר. משאית הספארי מצוידת במעלית חשמלית שתאפשר לנו להעלות את הכסאות הממונעים וכן את האנשים שצריכים לעשות מעבר. הנסיעה לפארק קרוגר מיוהנסבורג עורכת כ 8 שעות עם הפסקות באמצע הדרך. אחר הצהריים נגיע למחנה הנגיש שלנו בפארק ננוח מעט מהדרך הארוכה בבונגלו הנגיש ונעשה יחדיו קבלת שבת משותפת .

 

יום חמישי: לאחר ארוחת הבוקר במחנה נצא ליום טיול על משאית הספארי בתוך שמורת הקרוגר. גודלו של הפארק כגודל מדינת ישראל. בפארק כ-1,982 מיני צמחים , כ-517 מיני עופות קבועים ועוד כמה מאות מינים החולפים באזור או מקננים בו. בפארק קרוגר מצויים כל חמשת היונקים הגדולים החיים באפריקה:האריה, הפיל האפריקני, התאו האפריקני, הנמר והקרנף השחור. בנוסף למינים אלה, בפארק מצויים עוד כ-147 מיני יונקים המוגנים על פי חוק. אנו ניסע ונראה חיות וצמחים מיוחדים מכל עבר.
טיולי הספארי יעשו בשעות הבוקר ולאחר מכן בשעות אחר הצהריים מאחר ואלו השעות שבהם החיות יוצאות ומסתובבות. מידי יום נחזור למחנה בשעות הצהריים לארוחת צהריים ומנוחה.
באחד הערבים נצא לסיור לילי בפארק אולם סיור זה אינו ברכב הנגיש ויש צורך לעבור לרכב ספארי רגיל של השמורה.

 

יום שישי: נמשיך בטיולינו הספארי שלנו ולעת ערב נגיע למחנה נוסף באיזור אחר של הפארק על מנת שנוכל לראות ולצפות בחיות שונות ובאיזורים שונים בפארק המדהים. בימים אלו תיהייה לכם הזדמנות לבדוק את כישורי הצילום המיוחדים עם חיות מדהימות ונופים ייחודיים.

 

יום שבת: המשך טיולים בפארק המדהים וצפייה בחיות המאלפות ובטבע הפראי. לילה נוסף במחנה שאליו עברנו ביום ראשון.

 

יום ראשון- יום שני- יום שלישי: נמשיך בטיול ונגיע לשמורת טבע מוגנת בתוך שמורת הטבע של הקרוגר פארק. שמורה זו הינה שמורה לחיות. בשמורת הטבע המוגנת מטפלים בחיות שזקוקים לעזרה ומשיבים אותם לטבע לאחר מכן. אנו נישהה בשמורה זו בשלושת הלילות הבאים. בשמורה זו תהייה לכל אחד מאיתנו הזדמנות להתקרב וללטף חיות טרף מדהימות כגון ציטות ואריות שיטיילו ביחד איתנו וכן להאכיל היפופוטם רעב וללטף אותו. ניסע לטייל לכפר אוטנטי של אפריקנים שחיים בטבע ונלמד להכיר את אורחות חייהם. חוויה מדהימה לכל אוהבי החיות והטבע שרוצים לחוש את אפריקה מקרוב על גלגלים.

 

יום רביעי: בשעות הבוקר נצא חזרה בנסיעה לכיוון יוהנסבורג עם עצירות בדרך. נגיע חזרה למלון בשעות הערב לקבלת שבת משותפת וללינה.

 

יום חמישי : יום נוסף של טיול ביוהנסבורג בשעות הבוקר עד הצהריים ולאחר מכן מנוחה שלקראת טיסה הבייתה. בשעות הערב נסיעה לשדה התעופה לטיסת לילה חזרה הבייתה.

 

יום שישי: נחיתה בבוקר בנמל תעופה בן גוריון עמוסים בחוויות מיוחדות שמקווה שישארו בליבינו לזמן ארוך מאד.

 

 

מחיר

 

 

 

מחיר הטיול: 3640 יורו לאדם על בסיס חצי פנסיון ביוהנסבורג ובמהלך הטיול כולו.

המחיר כולל: טיסות ישירות בחברת אל על 9 לילות לינה מתוכם 2 לילות ביוהנסבורג ושאר

הלילות בלוג'ים ובבונגלה מותאם

 

המחיר כולל:

 • טיסה ישירה באל על ליוהנסבורג וחזרה לתל אביב

 • תחבורה ברכב מיוחד עם מעלון  (עד שלושה אנשים יכולים להשאר בכסא הגלגלים)

 • ארוחות בספארי מפרודוקטים שיביאו המארגנים ואנו נבשל איתם ביחד.

 • מלווה מנוסה בליווי טיולי נכים מהארץ.

 • מלווה או שניים מקומיים מומחים לטיולים נגישים לספארי שילוו אותנו לאורך המסלול.

 • כל הכניסות לאתרים המיוחדים.

המחיר אינו כולל:

ביטוח בריאות, טיפים למלווים, הוצאות אישיות, וכל מה שלא נכלל תחת המחיר הכלול.

 

תנאי תשלום וביטול

ניתן לשלם עבור הטיול עד 10 תשלומים.

תשלום מלא בזמן ההרשמה, היתרה (עד 9 תשלומים ) בתשלומים חודשיים שיקליים , שווים ורצופים בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט בלבד).

 

 

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 60 ימי עבודה לפני הטיול –500 יורו לאדם.
מ-60 ימי עבודה ועד הטיול דמי ביטול מלאים. (מכוסים בדמי הביטוח שבאחריות הנוסע).

 

הערה חשובה!

על מנת למנוע מצב של אובדן התשלום במקרה של אשפוז או כל מקרה קיצוני אחר, יש לעשות ביטוח נסיעות מיד בהזמנת הטיול והתשלום ולבדוק בפוליסה את תוקפו של סעיף ביטול נסיעה.

תביעות בנושא ביטול יופנו אך ורק לחברת הביטוח.

לתשומת לבך

 
 • אנו עוברים במהלך הטיול כ-4 מקומות שונים של מגורים

 • הטיול הינו בעל אופי של טיול שטח

 • הנסיעה במהלך הטיול כולו היא על משאית ספארי מיוחדת עם מעלון

 • חיסונים לטיול עלפי המלצת לשכת הבריאות המחוזית ובאחריות המטייל.

 • נזקים וביטוח
  אין "טיולי גשר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי.

  "טיולי גשר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם.

DSC_0045_edited.jpg

תקנון

 
חתימה על הצהרת בריאות

תקנון