1/5

אוסטריה הרי טירול וגרמניה - 2022
24 למאי עד 31 למאי| 9 ימים | חצי פנסיון  

11000 ש"ח 

מסלול הטיול

 

יום שלישי: ניפגש בנמל תעופה בן גוריון ונטוס למינכן. לאחר הנחיתה ניסע למלון באוסטריה. המלון ממוקם בעיירה טירולית טיפוסית ומותאם לנכים. נוף אלפיני נשקף מבעד למרפסות והחלונות של החדרים.
 

 

יום רביעי: נצא ליום טיול לעבר העיר קיצבוהל שם נעלה על דרך הרים מהממת "הקצבוהל הורן". נגיע לראש ההר ונצפה יחדיו על הנופים המהממים הנישקפים מראש ההר אל העמק. נרד מההר וניסע לאגם אכנזי. נעלה לשייט נגיש על האגם היפה ונוכל להנות מנוף מדהים. בסוף השייט נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינת לילה.

 

יום חמישי: לאחר ארוחת הבוקר ניסע למפעל סברובסקי מפעל שמייצר תכשיטים מדהימים מקריסטל. נכנס תחילה למוזאון קריסטל מהמם שנמצא בסמוך למפעל ומהמוזאון נצא לחנות ענקית עם מבחר אין סופי של תכשיטים מדהימים מקריסטל במחירים השווים לכל כיס.
משם נמשיך בנסיעה לעיר אינסברוק המדהימה ביופייה. נבקר באתרים החשובים בעיר ובערב נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

 

יום שישי: לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בעיר המהממת זלצבורג. ניכנס לארמון הלבורן שם מחכה הפתעה נעימה ומרעננת. משם נמשיך לסיור בעיקבות הסרט "צלילי מוזיקה" וניצפה באתרים השונים בהם צולם הסרט. לאחר מכן נצא לסיור בעיר ובשווקים היפים של העיר המדהימה.בשעות הערב נחזור למלון לקבלת שבת משותפת ולינה.

 

יום שבת: יום מנוחה ורוגע באזור המלון עם אפשרות למעוניינים של נסיעה בת שעה לספא עם נוף הררי משגע בעיירה קפרון (כניסה לספא לא כלולה במחיר הטיול) 

 

יום ראשון: לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעבר מפלי קרימל הענקיים. נגיע עד למפלים ונחוש בעוצמה המדהימה של המים. לאחר מכן נעלה ברכבל לפסגת אחד ההרים בסביבה ונראה את היופי של שרשרת הרי האלפים מגבוה.בשעות הערב נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.  

יום שני: יום טיול מלא באלפים האוסטריים במעבר הרים מדהים ביופיו, יום שכולו חוויה בלתי נשכחת לאוהבי טבע. מים, שלג ונופים מאלפים בהרי האלפים, אגמים ומפלים מכל עבר ואוויר הרים צלול ונקי.

 

יום שלישי: יום שיוקדש למינכן בירת בוואריה השוכנת על נהר האיזר. נערוך סיור בעיר במהלכן נבקר במדרחוב הססגוני, בכיכר קארל, בכיכר המריאנפלאץ ובו בית העייריה הישן. נבקר בכפר האולימפי בו נרצחו הספורטאים הישראלים באולימפיידת מינכן. לעת ערב ניסע לנמל התעופה לטיסה חזרה ארצה.

 

יום רביעי: נחיתה לפנות בוקר בת"א נחיתה 02:55.

 

 

 

 

מחיר

מחיר הטיול: 11000 ש"ח .  


המחיר כולל:  

 • טיסות סדירות בחברת אל על

 • תחבורה באוטובוס  מיוחד המתאים לנכים

 • לינה 7 לילות בבית מלון באוסטריה

 • כלכלה – 7 ארוחות בוקר  ו 6 ארוחות ערב מלאות

 • סיורים וביקורים על פי המסלול

 • מלווה קבוצה מקצועי הבקיא במסלול ומנוסה בטיפול ובליווי נכים


המחיר אינו כולל:
ביטוח מכל סוג שהוא,טיפים למדריך (3 יורו לאדם ליום), הוצאות אישיות כגון טלפונים, שתיה בעת הארוחות, כביסה וכד'.

 

תנאי תשלום וביטול

ניתן לשלם עבור הטיול עד 10 תשלומים.

500 יורו ישולמו במזומן עם ההרשמה, היתרה (עד 9 תשלומים ) בתשלומים חודשיים שיקליים , שווים ורצופים בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט בלבד).

 

 

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 90 ימי עבודה לפני הטיול –500 יורו לאדם.
מ-90 ימי עבודה ועד הטיול דמי ביטול מלאים. (מכוסים בדמי הביטוח שבאחריות הנוסע).

 

הערה חשובה!

על מנת למנוע מצב של אובדן התשלום במקרה של אשפוז או כל מקרה קיצוני אחר, יש לעשות ביטוח נסיעות מיד בהזמנת הטיול והתשלום ולבדוק בפוליסה את תוקפו של סעיף ביטול נסיעה.

תביעות בנושא ביטול יופנו אך ורק לחברת הביטוח.

 

לתשומת לבך

 • חובה לבצע ביטוח בריאות מקיף המתאים לכל ימי השהות בחו"ל

 • מלון באוסטריה בעיירה טירולית טיפוסית.

 • כל החדרים עם מיקלחות פתוחות שמאפשרות כניסה עם כסא הגלגלים.

 • נזקים וביטוח
  אין "טיולי גשר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי.

  "טיולי גשר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם.

תקנון

 

לחצו למעבר לתקנון החברה

חתימה על הצהרת בריאות