1/6

צפון אנגליה וסקוטלנד

 ללא תאריך כרגע | 10 ימים | חצי פנסיון

2700 יורו

מסלול הטיול

 

  

 יום ראשון: טיסה ללונדון ונסיעה למלון בצפון אנגליה 

 טיסה מת"א נחיתה בלונדון ונסיעה לסטרטפוד על האבון, עיר הולדתו של  גדול המחזאים – וויליאם שייקספיר. נטייל לאורך המדרחוב עד לנהר האבון שחוצה את העיר ונשמע אודות חייו של שייקספיר ולאחר מנוחה בעיר.נמשיך בנסיעה למלון בעיר ליברפול בצפון אנגליה עירם של להקת הביטלס . הגעה למלון ארוחת ערב וסיור קצר באלברט דוק שם נראה את פסלם החדיש של ארבעת המופלאים של להקת הביטלס  , ונשמע מעט אודות ההיסטוריה של הלהקה.

 

יום שני:איזור האגמים של אנגליה

לאחר ארוחת הבוקר נעלה לאוטובוס וניסע לאזור האגמים בדרך  ציורית ביינות לשדות ירוקים וכפרים אנגלים אותנטיים. נגיע לאגם ווינדרמיר, הגדול ביותר מבין האגמים באיזור,  נשוט ונהנה יחדיו מיופיו של הטבע.נטייל מעט בשווקים של העיר BOWNESS ליד המזח ונחזור למלון בליברפול.

יום שלישי:העיר צ'סטר -גן בוטני -ליברפול

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר צ'סטר, הנחשבת לאחת הערים היפות ביותר בבריטניה. צ'סטר שנבנתה בזמן הכיבוש הרומי, עדיין מוקפת חומה ושומרת על אווירת ימי ביינים ייחודית.לאחר מכן ניסע לביקור בגן בוטני יפה.. בסוף היום חזרה למלון וארוחת ערב.

יום רביעי:העיר בלאקפול על שלל אתריה

ניסע לעיר בלאקפול  עיר נופש ושעשועים לאורך החוף הכוללת מגוון אטרקציות והופעות.כל אחד יוכל לבחור לאיזה אטרקציות ירצה להיכנס (תשלום עצמאי)

בין מבחר האפשרויות עלייה למגדל בלאקפול עם נוף מרהיב של הסביבה ורצפה מזכוכית שמאפשרת מראה מהמגדל אל מתחת לרגליים. מוזיאון מאדם טוסו ,עולם הים ,מרתף העינויים של העיר .סיור ברחובותיה היפים של העיר כולל קניות זולות של הכל בפאונד ורשת פרימארק.יום של כיף באוויר הצח של העיר.ארוחת ערב ולינת לילה במלון בליברפול.

יום חמישי : גלזגו סקוטלנד

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את המלון ונצא בנסיעה לכיוון סקוטלנד. בדרך נעצור בכפר גרטנה גרין הידוע בחתונות הסקוטיות הנערכות בו ע'י הנפח. לאחר הפסקת רענון נמשיך בדרכנו לכיוון גלזגו. נגיע למלון בשעת הצהריים ונתארגן בחדרים ומיד נצא לסיור רגלי במרכז העיר (5 דק מהמלון).

ניכנס לקניון סמוך וכל אחד יוכל לבחור לעצמו אוכל ממגוון המסעדות במקום (תשלום עצמי). נחזור למלון ללינת לילה  

יום שישי :אדינבורו כולל ביקור במצודה

  יום טיול לעיר אדינבורו בירת סקוטלנד כולל כניסה למצודת אדינבורו המפורסמת ונמשיך בטיולנו בעיר ככל שהזמן יאפשר. לעת ערב נשוב נגיע למלון לארוחת ערב במסעדה והמעוניינים יוכלו לצאת למרכז העיר להמשך בילוי.

יום שבת: יום טיול סביב אגם לומונד 

יום הטיול היום יתאפיין בהרבה טבע. את הבוקר נתחיל בביקור מודרך במזקקת וויזקי, נשמע על תהליך ההכנה של המשקה ועל הטעמים הייחודיים לו. לאחר מכן ניסע לתצפית על מפלי דוכרט בכפר קילין. נמשיך בנסיעתנו בדרכים כפריות מדהימות  מימין ומשמאל כבשים וירק עד אין סוף לאורך חופי לוך לומונד ונבקר גם בכפר הטוען לתואר היפה ביותר בסקוטלנד – לוס. לאחר מכן נחזור לגלזגו לזמן חופשי ולארוחת ערב משותפת במסעדה.לאחר ארוחת הערב למעוניינים נצא יחדיו לפאב סקוטי מקומי לערב של בילוי וכיף.

 

יום ראשון:ביקור באגמי יורקשייר וחזרה לאנגליה

נצא מגלזגו בשעות הבוקר וניסע לעבר אנגליה באיזור יורקשייר ביתם של האחיות ברונטה המפורסמות. נבקר בעיר יורק, שהיתה בעבר מרכז וויקינגי ובה בוצע טבח ביהודים. לאחר מכן נמשיך לכיוון העיר מנצ'סטר ללינת לילה. (ללא ארוחת ערב)​

יום שני:ביקור בקמבריג וטיסה לת"א 

נסיעה ממנצסטר עם עצירות בדרך כולל יום ביקור בעיר האוניברסיטאות קמברייג הידועה  ביופייה ובאוניברסיטאות המיוחדות בתחומה .נסיעה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

מחיר

 
 

 

מחיר הטיול: 2700 יורו לאדם על בסיס חצי פנסיון  7 לילות ו2 לילות נוספים על בסיס BB    .

המחיר כולל: טיסות ישירות בחברת אל על 8 לילות לינה .מתוכם  4 בעיר בלאקפול צפון אנגליה (15 חדרי נכים) עוד 3 לילות בעיר גלזגו בסקוטלנד (8 חדרי נכים) ולילה נוסף באיזור מנצסטר (10 חדרי נכים).

 

המחיר כולל:

 • תחבורה באוטובוס אנגלי  עם מעלון  (8 כסאות נשארים במקום השאר העברה)

 • 6 ארוחות ערב 8 ארוחות בוקר קונטיננטיליות 

 • מלווה מנוסה בליווי טיולי נכים מהארץ.

 • כל הכניסות לאתרים עלפי המסלול


המחיר אינו כולל:

ביטוח בריאות, טיפים למלווים(3 יורו לאדם ליום), הוצאות אישיות, וכל מה שלא נכלל תחת המחיר הכלול.

תנאי תשלום וביטול

ניתן לשלם עבור הטיול עד 10 תשלומים.

500 יורו ישולמו במזומן עם ההרשמה, היתרה (עד 10 תשלומים) בתשלומים חודשיים,שיקליים שווים ורצופים בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט בלבד).

כל התשלומים ייעשו לפי שער העברות/המחאות גבוה נכון ליום פדיון כל תשלום

 

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 30 ימי עבודה לפני הטיול –500 יורו לאדם.
מ-30 ימי עבודה ועד הטיול דמי ביטול מלאים. (מכוסים בדמי הביטוח שבאחריות הנוסע).

 

הערה חשובה!

על מנת למנוע מצב של אובדן התשלום במקרה של אשפוז או כל מקרה קיצוני אחר, יש לעשות ביטוח נסיעות מיד בהזמנת הטיול והתשלום ולבדוק בפוליסה את תוקפו של סעיף ביטול נסיעה.

תביעות בנושא ביטול יופנו אך ורק לחברת הביטוח.

 

לתשומת לבך

 • אנו עוברים במהלך הטיול כ-3 בתי מלון שונים

 • 2 ארוחות ערב לא כלולים במחיר הטיול 

 • כניסות ביום החופשי בבלאקפול בתשלום אישי עלפי האטרקציות וההופעות שתבחרו

 • נזקים וביטוח
  אין "טיולי גשר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי.

  "טיולי גשר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם.

תקנון

 

לחצו למעבר לתקנון החברה

חתימה על הצהרת בריאות