1/4

 
 שוויץ בית פינגר 2022
 4 לספטמבר עד 9 לספטמבר | 5 ימים | חצי פנסיון כשר           מחיר לאדם כולל מלווה 14700 ש"ח  

מסלול הטיול

 

 

יום טיול 1 : מפגש קבוצה בנתב"ג וטיסה לציריך. לאחר הנחיתה ניסע לבית המלון בעיירה לנגו. גסטהאוס כשר כל החדרים מותאמים לנכים מקלחות פתוחות לכניסה עם כסא גלגלים.

יום טיול 2: לאחר ארוחת הבוקר נסע לעיירה ויצנאו השוכנת בסמוך לאגם לוצרן נעלה על רכבת הרים שתיקח אותנו בנסיעה במעלה ההר להר הריגי משם נצפה בנוף בלתי רגיל על אגם לוצרן ועל הרי האלפים.נסתובב מעט על ראש ההר ונרד חזרה לכפר. נשוט באוניה על אגם לוצרן לעבר העיר לוצרן נסייר בעיר וברחובותיה העתיקים ונצפה בגשר הפרחים המפורסם של העיר.

 

יום טיול 3: לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול לעיירה אנגלברג. נעפיל ברכבל לפסגת הר הטיטליס ונצפה בנוף המרהיב הנשקף ממנו. נטייל מעט על ההר במסלול הליכה רגלי ונצפה באגמים ובמפלים שעל ההר. יום שכולו טבע ונופים מרהיבים.

יום טיול 4 :היום ניסע לקניון הארה. כאן נצפה בתופעת טבע נדירה בה הרוח והמים חצבו בסלע נקיק תלול ומרשים. נצפה בנהר הרוגש מתחת לגשרי העץ ונהנה יחדיו מיופיו המהמם של הטבע. ניסע לטיול רכוב לעבר מפלי ענק .

 

יום טיול 5: היום נצא לעבר מפלי הריין, נצפה לעבר המפלים, נשוט בסירות אל תוך המפלים הרוגשים ונוכל לחוש בעוצמתם. לאחר מכן ניסע לשטיין אם ריין עיירה מהממת על גדות נהר הריין שנשתמרה מיימי הבניים .נסיעה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

 

 

מחיר

מחיר הטיול: 14700 ש"ח (נכה + מלווה)


המחיר כולל:  

 • טיסות סדירות בחברת סוויסאייר

 • תחבורה בואן מיוחד המתאים לנכים

 • לינה 4 לילות בגסט האוס יהודי. 

 • כלכלה – 4 ארוחות בוקר  ו 4 ארוחות ערב כשרות ומלאות

 • סיורים וביקורים על פי המסלול

 • מלווה קבוצה מקצועי הבקיא במסלול ומנוסה בטיפול ובליווי נכים


המחיר אינו כולל:
ביטוח מכל סוג שהוא,טיפ למדריך (3 יורו ליום), הוצאות אישיות כגון טלפונים, שתיה בעת הארוחות, כביסה וכד'.

 

תנאי תשלום וביטול

ניתן לשלם עבור הטיול עד 10 תשלומים.

 שווים ורצופים בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט בלבד).

 

 

דמי ביטול

 דמי ביטול מלאים. (מכוסים בדמי הביטוח שבאחריות הנוסע).

 

הערה חשובה!

על מנת למנוע מצב של אובדן התשלום במקרה של אשפוז או כל מקרה קיצוני אחר, יש לעשות ביטוח נסיעות מיד בהזמנת הטיול והתשלום ולבדוק בפוליסה את תוקפו של סעיף ביטול נסיעה.

תביעות בנושא ביטול יופנו אך ורק לחברת הביטוח.

 

לתשומת לבך

 • חובה לבצע ביטוח בריאות מקיף המתאים לכל ימי השהות בחו"ל.

 • כל החדרים ב- Guest House עם מקלחות פתוחות שמאפשרות מקלחת בכסא גלגלים.

 • ארוחת הבוקר בחדר אוכל במבנה סמוך לגסטהאוס

 • הגסטהאוס מונה כ-10 חדרים מותאמים לנכים וכל חדרי הגסטהאוס עומדים לרשות הקבוצה בלבד במהלך כל ימי הטיול.

 • במסדרון החדרים יש מים חמים לקפה ותה ללא תשלום.

 • נזקים וביטוח
  אין "טיולי גשר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי.

  "טיולי גשר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם.

תקנון

 

לחצו למעבר לתקנון החברה