1/4

סקי וקרנבל בשוויץ - 2020  - 2 מקומות אחרונים

1 למרץ עד 5 למרץ   | 6 ימים | חצי פנסיון

2580 יורו

מסלול הטיול

 

יום א': טיסה סדירה לציריך עם ההגעה נסיעה להר הריגי כולל כניסה למעיינות חמים נגישים לאנשים עם צרכים מיוחדים. נעלה לרכבל ונצפה בנוף המדהים של אגם לוצרן והעיירות הציוריות שסביבו. כשנגיע לראש ההר ניכנס למבנה המעיינות החמים והנגישים וניכנס למים החמים. נצא החוצה ממבנה המעיינות לבריכה חיצונית שיוצאת דרך מעבר בתוך בריכת המים החמים ונהנה ממראות מדהימים של הטבע הפראי בהרי האלפים המושלגים. כל האיזור מושלג ואנחנו בתוך מעיינות חמים נהנים מכל העולמות.לאחר מכן ניסע  לגסט האוס יהודי עם אוכל כשר.החדרים עם מקלחות פתוחות ומרפסות צופות לנוף מדהים .

 

יום ב': קרנבל מדהים ומסיבות אין סופיות בעיר בזל. קרנבל בזל, שמתקיים בכל חורף במספר ערים שווייץ, מוכיח שלא רק בברזיל יודעים לעשות קרנבל ושגם השוויצרים המאופקים והמעונבים יודעים לחגוג. הפאסנאכט של בזל, שנחגג בעיר כבר מאות שנים, מאז המאה ה-15, הוא חגיגה אותנטית שמאפשרת לתיירים לראות זווית מסקרנת ולא שגרתית של שווייץ. הקרנבל מפורסם יותר מכל בתהלוכות הססגוניות שלו, במהלכן החוגגים (מקומיים בלבד - תיירים יכולים לצפות בתהלוכות אך לא לצעוד בהן) צועדים ברחובות כשהם לובשים תחפושות צבעוניות ועוטים על פניהם מסכות גרוטסקיות. גם בובות ענק, שהתושבים עמלים על הכנתן במשך חודשים ארוכים, משתתפות בתהלוכות. התהלוכות מלוות במוזיקה מסורתית, שמנוגנת על ידי נגנים במסכות, בריקודים ובהרבה אלכוהול, שכנראה תורם לא מעט לאווירה המשוחררת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום ג': מוקדם בבוקר ניסע לעיירה וילאר שנמצאת בצידה הצרפתי של שוויץ. נצא ברכבלים   לאתר הסקי. היום כולו יוקדש לסקי ולמצנחי רחיפה מעל הרי האלפים.
(מצנחי הרחיפה תלוי מזג אוויר בד"כ מעולה בתקופה זו של השנה). יום מיוחד של כיף במהירויות גבוהות על השלג וכל זאת ללא שום צורך בידע מוקדם כל שהוא.(שעתיים סקי על חשבוננו.מצנחי רחיפה בתשלום עצמאי)

חווית חיים חד פעמית מדהימה לאוהבי אקשן.לינה בחדרים נגישים בעיירה וילאר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום ד': וילאר המשך בילויים בסקי ובמצנחי הרחיפה וטיול של מזחלות כלבים בנוף המדהים של הקנטון הצרפתי.


יום ה': בבוקרו של יום ניסע לביקור בעיר לוצרן.נהנה מיופייה של העיר ונכנס לביקור במוזאון אינטראקטיבי לתחבורה בלוצרן כולל הופעות של סרטים מיוחדים ביקור בעולם השוקולד והפתעות נוספות .לעת ערב נסיעה חזרה לנמל התעופה ציריך לטיסת לילה לת"א .

יום ו': נחיתה לפנות בוקר בת"א

 

 

מחיר

מחיר הטיול: 2580 יורו.


המחיר כולל:  

 • טיסה סדירה בחברת סוויס אייר

 • לינה על בסיס חצי פנסיון בגסט האוס יהודי- כשר

 • לינת לילה במלון בוילאר על בסיס חצי פנסיון 

 • תחבורה באוטובוס מיוחד המתאים לנכים

 • סקי שעתיים לכל אדם

 • טיול מזחלות כלבים 

 • טיפים לנותני שירותים

 • כניסות כמפורט בטיול


המחיר אינו כולל:
מצנחי רחיפה (אפשרי אך לא חובה-עלות של 200 יורו לרחיפה בת 30-40 דקות מעל האלפים), כל מה שלא כלול תחת הפסקה המחיר כולל.

 

תנאי תשלום וביטול

ניתן לשלם עבור הטיול עד 10 תשלומים.

500 יורו ישולמו במזומן עם ההרשמה, היתרה (עד 9 תשלומים ) בתשלומים חודשיים שיקליים , שווים ורצופים בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט בלבד).

 

 

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 30 ימי עבודה לפני הטיול –500 יורו לאדם.
מ-30 ימי עבודה ועד הטיול דמי ביטול מלאים. (מכוסים בדמי הביטוח שבאחריות הנוסע).

 

הערה חשובה!

על מנת למנוע מצב של אובדן התשלום במקרה של אשפוז או כל מקרה קיצוני אחר, יש לעשות ביטוח נסיעות מיד בהזמנת הטיול והתשלום ולבדוק בפוליסה את תוקפו של סעיף ביטול נסיעה.

תביעות בנושא ביטול יופנו אך ורק לחברת הביטוח.

 

לתשומת לבך

 • חובה לבצע ביטוח בריאות מקיף המתאים לכל ימי השהות בחו"ל.

 • כל החדרים עם מיקלחות פתוחות שמאפשרות כניסה עם כסא הגלגלים.

 • המלון בקירבת העיר לוצרן

 • נזקים וביטוח
  אין "טיולי גשר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי.

  "טיולי גשר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם.

תקנון

 

לחצו למעבר לתקנון החברה

חתימה על הצהרת בריאות