1/4

 
 שוויץ 2022
13 ליוני עד 20 ליוני   | 8 ימים | חצי פנסיון כשר

11800 שח

מסלול הטיול

 

 

יום טיול 1 : מפגש קבוצה בנתב"ג וטיסה לציריך. לאחר הנחיתה ניסע לבית המלון בעיירה לנגו. גסטהאוס כשר כל החדרים מותאמים לנכים מקלחות פתוחות לכניסה עם כסא גלגלים.

 

יום טיול 2: לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה במעברים צרים אל פסגות הרי האלפים. יום שכולו חוויה בלתי נשכחת לאוהבי טבע. מים, שלג ונופים מאלפים בהרי האלפים.
אגמים ומפלים מכל עבר ואוויר הרים צלול ונקי. בשעת לילה מאוחרת נחזור למלון.

 

יום טיול 3: לאחר ארוחת הבוקר ניסע למפעל שוקולד לסיור ולטעימות. המפעל נמצא בעיירה מדהימה בינות להרי האלפים בחלק הצרפתי של שוויץ. לאחר מכן נמשיך בטיול לברן, בירתה של שוויץ דרך עיירות שוויצריות טיפוסיות ונוף מהמם. נראה את הככר המרכזית, את מערת הדובים המפורסמת – סמלה של העיר. נשוטט להנאתינו ברחובותיה העתיקים ונצפה בשעון המפורסם במרכז העיר העתיקה.

יום טיול 4: לאחר ארוחת הבוקר נסע לעיירה ויצנאו השוכנת בסמוך לאגם לוצרן נעלה על רכבת הרים שתיקח אותנו בנסיעה במעלה ההר להר הריגי משם נצפה בנוף בלתי רגיל על אגם לוצרן ועל הרי האלפים.נסתובב מעט על ראש ההר ונרד חזרה לכפר. נשוט באוניה על אגם לוצרן לעבר העיר לוצרן נסייר בעיר וברחובותיה העתיקים ונצפה בגשר הפרחים המפורסם של העיר.

 

יום טיול 5: לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול לעיירה אנגלברג. נעפיל ברכבל לפסגת הר הטיטליס ונצפה בנןף המרהיב הנשקף ממנו. נטייל מעט על ההר במסלול הליכה רגלי וניצפה באגמים ובמפלים שעל ההר. לעת ערב חזרה למלון לקבלת שבת משותפת.

 

יום טיול 6: יום מנוחה ורוגע באיזור המלון.
המעוניינים יוכלו לצאת לספא קרוב למלון ולהנות מכניסה למעיינות חמים ולמתקני הג'קוזי המצויים בתוך המים המבעבעים מעומק האדמה.

 

יום טיול 7 :היום ניסע לקניון הארה. כאן נצפה בתופעת טבע נדירה בה הרוח והמים חצבו בסלע נקיק תלול ומרשים. נצפה בנהר הרוגש מתחת לגשרי העץ ונהנה יחדיו מיופיו המהמם של הטבע. לאחר מכן ניסע לעיירת הקיט איטנרלאקן, השוכנת בין שני אגמים, נסייר ברחובותיה הציוריים והיפים.

 

יום טיול 8: היום נצא לעבר מפלי הריין, נצפה לעבר המפלים, נשוט בסירות אל תוך המפלים הרוגשים ונוכל לחוש בעוצמתם. לאחר מכן ניסע לשטיין אם ריין עיירה מהממת על גדות נהר הריין שנשתמרה מיימי הבניים .נסיעה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

 

 
 

מחיר

מחיר הטיול: 11800 ש"ח.


המחיר כולל:  

 • טיסות סדירות בחברת אל על

 • תחבורה בואן מיוחד המתאים לנכים

 • לינה 7 לילות בגסט האוס יהודי. ארוחת הבוקר במבנה בית האבות בחדר אוכל נפרד.

 • כלכלה – 7 ארוחות בוקר  ו 7 ארוחות ערב כשרות ומלאות

 • סיורים וביקורים על פי המסלול

 • מלווה קבוצה מקצועי הבקיא במסלול ומנוסה בטיפול ובליווי נכים


המחיר אינו כולל:
ביטוח מכל סוג שהוא,טיפ למדריך (3 יורו ליום), הוצאות אישיות כגון טלפונים, שתיה בעת הארוחות, כביסה וכד'.

תנאי תשלום וביטול

ניתן לשלם עבור הטיול עד 10 תשלומים.

500 יורו ישולמו במזומן עם ההרשמה, היתרה (עד 9 תשלומים ) בתשלומים חודשיים שיקליים , שווים ורצופים בכרטיס אשראי (ויזה או ישראכרט בלבד).

 

 

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 90 ימי עבודה לפני הטיול –500 יורו לאדם.
מ-90 ימי עבודה ועד הטיול דמי ביטול מלאים. (מכוסים בדמי הביטוח שבאחריות הנוסע).

 

הערה חשובה!

על מנת למנוע מצב של אובדן התשלום במקרה של אשפוז או כל מקרה קיצוני אחר, יש לעשות ביטוח נסיעות מיד בהזמנת הטיול והתשלום ולבדוק בפוליסה את תוקפו של סעיף ביטול נסיעה.

תביעות בנושא ביטול יופנו אך ורק לחברת הביטוח.

 

לתשומת לבך

 • חובה לבצע ביטוח בריאות מקיף המתאים לכל ימי השהות בחו"ל.

 • כל החדרים ב- Guest House עם מקלחות פתוחות שמאפשרות מקלחת בכסא גלגלים.

 • המלון צמוד לבית אבות, במבנה נפרד לחלוטין

 • ארוחת הבוקר מוגשת במבנה בית האבות בחדר אוכל נפרד עם כניסה נפרדת

 • הגסטהאוס מונה כ-10 חדרים מותאמים לנכים וכל חדרי הגסטהאוס עומדים לרשות הקבוצה בלבד במהלך כל ימי הטיול.

 • במסדרון החדרים יש מים חמים לקפה ותה ללא תשלום.

 • נזקים וביטוח
  אין "טיולי גשר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי.

  "טיולי גשר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם.

תקנון

 

לחצו למעבר לתקנון החברה